Як обрати бодіки для немовлят

den Новости и Статьи

Одяг для малюка треба купити ще до народження дитини, адже ви навряд чи будете бігати та шукати потрібні речі в останній момент. Але як не розгубитися у величезному світі речей для дитини?

28

Обираючи одяг для малюків, не треба забувати, що він має бути комфортним.

Критерії вибору одягу для немовляти

Обираючи бодіки для дітей зверніть увагу на те, щоб вони були пошиті з натурального матеріалу, який буде «дихати». Також тканина обов’язково має бути зносостійкою. Краще обирати бодіки з бавовни. Такий одяг взимку зігріє малюка, а влітку подарує відчуття комфорту і прохолоди.

Виробники завжди на етикетці вказують, на який вік або зріст розрахована та чи інша річ. В залежності від цих критеріїв вам і потрібно обирати одяг для малюка. Для немовляти краще брати речі трохи на виріст, адже в перші шість місяців дитина буде дуже швидко зростати. Купуючи бодіки для новонароджених, обов’язково треба їх випрати та добряче попрасувати.

Не слід забувати, що одяг для немовлят має бути комфортним для них. Тому на одязі не має бути тугих зав’язок, щільних гумок і інших речей, які можуть ускладнювати рух малюка. Не слід купувати дитячі бодіки з ремінцями, кишенями і іншими не потрібними для малюка елементами декору.

29

Дизайн одягу для дітей, звісно, важливий, але є більш важливі критерії, якими треба оперувати при виборі бодіків для дітей.

Поговоримо про бодіки

Боді дитячі користуються великою популярністю серед молодих батьків. В такому одязі малюк відчуває себе комфортно, адже вони анітрохи не труть і зовсім не сповзають навіть при активному русі. На дитячих бодіках є спеціальні застібки у вигляді кнопок, завдяки яким дуже зручно одягати малюка, а в разі необхідності змінити підгузок.

У продажу ви зможете знайти бодіки будь-якої кольорової гами. Але для немовлят краще обирати якісь приємні м’які кольори. Ідеально підійде ніжно-пастельна гама. А от для малюків більш старшого віку добре підійдуть яскраві бодіки з різноманітними аплікаціями.

30

Бодіки для дівчат і хлопчиків відрізняються не тільки кольором, але й дизайном.

Що стосується розподілу бодіків для дівчат і хлопчиків, все дуже просто. Представлені дівчачі бодіки для немовлят на фото, як правило, роблять більш яскравими і різнокольоровими. Доволі часто їх прикрашають різноманітними квіточками, бантиками, рюшами. Ви навіть зможете знайти справжнісінькі плаття у вигляді бодіків. А от бодіки для хлопчиків виготовляють у більш стриманих кольорах. Дуже часто вони мають вигляд сорочки або футболки. Однак в продажі ви завжди зможете знайти універсальні моделі, які одначе добре підійдуть і для дівчат,і для хлопців.

31

Бодіки для хлопчиків, як правило, шиють у більш стриманій кольоровій гамі.

Де купити боді?

Ви досі шукаєте де можна дитячі бодіки купити? Тоді обов’язково зверніть увагу на наш бренд Glam Cookie. Ми виготовляємо якісні бодіки з чудовим дизайном. Та головна наша відмінність — це особлива тканина для пошиву одягу для немовлят, а ще приємний сервіс.